У Раді міркують про пільги для тих, хто не має можливості розмитнити “євробляхи” - Южаніна


Продовжувати період розмитнення не будуть, але ймовірне запровадження своєрідних пільг для тих людей, які не мають можливості розмитнити авто на іноземній реєстрації

Про це повідомила голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає Еспресо.TV: Об этом сообщает networks.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Почали вчора думати ввечері в комітеті, як нам допомогти саме тим, хто не має реальних можливостей ні взяти кредит, ні позичити ці кошти, але для сім’ї вкрай необхідний цей автомобіль”.

За її словами, зараз ведуться консультації з експертним середовищем та Міністерством соціальної політики.

“Це має бути підзаконний акт, розроблений ДФС, погоджений Міністерством фінансів та Міністерством соціальної політики”, — пояснила Южаніна.

Щодо пропозицій кількох народних депутатів продовжити період розмитнення таких авто без застосування штрафних санкцій, Южаніна вважає це недоцільним:

“Подальше продовження періоду розмитнення і відтермінування застосування штрафних санкцій нічого не дасть”, — пояснила вона, вказуючи, що на це вказує тенденція після закінчення пільгового періоду.

Нагадаємо, з 24 травня 2019 року за керування автомобілем з іноземною реєстрацією передбачені штрафи (до 170 тис₴)

Читайте також: Повний легалайз “євроблях”. Що ухвалила Рада та як тепер розмитнити авто

  • 8 листопада Рада схвалила у цілому закон про нові правила розмитнення автомобілів та про жорсткіші штрафи для "євроблях". У ДФС відзначили, що протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності нового закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50-відсотковою знижкою.

  • У держбюджеті на 2019 рік за рахунок введення нових правил розмитнення автомобілів передбачене збільшення доходів на 950 млн₴

  • Держбюджет може отримати від розмитнення “євроблях” 5-10 млрд грн, впевнений заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

  • У Раді зареєстрували законопроект, покликаний продовжити пільговий період розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією до 23 травня 2019 року.

  • Станом на 25 лютого надходження від розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації становили майже 13,6 млрд₴

  • Станом на 15 березня 263,648 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією перебували в Україні з порушеннями термінів митних режимів тимчасового ввезення або транзиту.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/u_radi_mirkuyut_pro_pilgy_dlya_tykh_khto_ne_maye_mozhlyvosti_rozmytnyty_yevroblyakhy_yuzhanina”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя