Прикордонники не пустили в Україну російську акторку, яка незаконно відвідувала окупований Крим

Артистка Маргарита Аброськіна відвідувала окупований Крим, оминаючи українські кордони — Прикордонники не пустили в Україну російську акторку, яка незаконно відвідувала окупований Крим
Артистка Маргарита Аброськіна відвідувала окупований Крим, оминаючи українські кордони
ЗМІ повідомляють, що йдеться про 25-річну акторку серіалів Маргариту Аброськіну Об этом сообщает ord-02.info со ссылкой на СМИ.


В аеропорту «Бориспіль» серед пасажирів рейсу з Мінська прикордонники виявили правопорушницю українського законодавства — російську акторку Маргариту Аброськіну.


Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.


Зазначається, що актриса прилетіла в Україну на зйомки. Однак з’ясувалося, що у 2018 році росіянка незаконно відвідувала окупований її країною Кримський півострів.


За порушення вимог Закону України їй заборонили в’їзд в Україну на 3 роки.


З відповідним штампом у документі вона вилетіла зворотним рейсом у Білорусь.


Радіо Свобода повідомляє, що йдеться про 25-річну акторку серіалів Маргариту Аброськіну.


Нагадаємо, що незаконний перетин кордону з Кримом — це приїзд до півострову не з материкової частини України через українські КПВВ, а літаком чи морем зі сторони РФ. За це українцям загрожує адміністративне покарання, а іноземцям — заборона в’їзду до України на 3 роки.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/prikordonniki-ne-pustili-v-ukrajinu-rosiysku-aktorku-yaka-nezakonno-vidviduvala-okupovaniy-krim--638074.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя